Türk Eğitim-Sen Haberi:
GENEL BAŞKAN, MANAVGAT İLÇE TEMSİLCİLİĞİNİ ZİYARET ETTİ.

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, 01.11.2019 tarihinde Manavgat İlçe Temsilciliği’ni ziyaret etti. Genel Başkana Genel Başkan Yardımcıları Seyit Ali Kaplan ile Mehmet Yaşar Şahindoğan eşlik etti.

Geylan, “Milli Mücadelenin 100. Yılında 100 K Uludağ Ultra Dağ Koşusu”nda Manavgat İlçe Temsilciliği adına yarışan İlçe Başkan Yardımcısı Oğuzhan Öztürk ile üyeler Salih Karacan, Mevlüt Kabadayı için günün anısına düzenlenen sunuma katıldı.

Etkinlikte; Antalya 1 Nolu Şube Başkanı Oğuz Öztürk, Antalya 2 Nolu Şube Başkanı Burhan Ulu, Sivas Şube Başkanı Nuri Eryıldız, Osmaniye Şube Başkanı Ahmet Kandemir, Samsun 2 No’lu Şube Başkanı Bünyamin Kamçı, Diyarbakır Şube Başkanı Ahmet Bürhan, Antalya 2 Nolu Şube Başkan Yardımcıları Manavgat İlçe Başkan Yardımcıları, Şube Kadın Komisyonu Başkanı ve üyeleri ile işyeri temsilcileri hazır bulundu. Genel Başkan Geylan, burada sendikal konular hakkında görüş alış verişinde bulundu.

Geylan’a, Uludağ Ultra Dağ Koşusu forması ile 100. Yıl logolu ve dereceye giren Manavgat İlçe Yöneticilerinin formalarının bulunduğu bir flama da takdim edildi. Bir konuşma yapan Geylan, “Dirayet timsali her bir arkadaşımla gurur duyuyorum. Ayrıca Milli Mücadelenin 100. yıldönümünde 100 kilometre koşarak farkındalık oluşturan ve bu vesileyle kahraman ecdadımızı yad eden kıymetli kardeşlerimizin formalarını hediye almaktan da büyük haz aldığımı teşekkürlerimle ifade ediyorum. Var olsunlar” dedi.

Haber Kaynağını Görüntülemek için Tıklayın
Yazar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir