Nokia 5.1 Plus inceleme! Artı ve eksi yönleri neler?

Nokia‘nın merakla beklenen telefonu Nokia 5.1 Plus ülkemizde satışa başladı. 1.600 TL bandından satışa sunulan telefonun çok önemli rakipleri var. Zira karşısında Samsung Galaxy M20 ve General Mobile GM 9 Pro gibi telefonlar Nokia 5.1 Plus modelini oldukça zorlayacak gibi görünüyor. Çin’de ciddi satış rakamlarına ulaşan Nokia 5.1 Plus inceleme ile sizlerleyiz ve telefonun tüm detaylarını sizler ile paylaşıyoruz.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBurada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Nokia 5.1 Plus inceleme videosu!

Video içinde, genel kullanım, tasarım, malzeme kalitesi, arayüz ve kamera testlerini bulabileceksiniz. Tüm bunları sizler için değerlendirdiğimiz ve gerçek anlamda spesifik olarak gösterdiğimiz için videolar 5 dk olmuyor. Reklam değil gazetecilik yapmaya çalışıyoruz ve bu noktada tek derdimiz sizlere yardımcı olarak paranızı nereye harcadığınızı görmenizi istiyoruz. Videoyu beğenip abone olursanız seviniriz. Dilerseniz lafı uzatmayalım ve Nokia 5.1 Plus bize ne sunuyor buna yakından bakalım…

Nokia 5.1 Plus inceleme! Artı ve eksi yönleri neler? yazısı ilk önce TeknoBurada üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak: https://www.teknoburada.net/2019/05/21/nokia-5-1-plus-inceleme-arti-ve-eksi-yonleri-neler/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir