Bilezik Ölçüsü Nasıl Alınır? Evde Bilek Ölçüsü Nasıl Alınır Nelere Dikkat Edilmeli?

Bilezik ölçüsü almak isteyen birçok insan bulunuyor. Başparmak ucu ve serçe parmağının ucu birleştirilir. İp evin geniş olan kısmına sarılır. İki ucun birleştiği kısma işaret konur ve tablodan ölçülür.

Bilezik Ölçüsü Nasıl Alınır?

Kadınların sevdiği aksesuarlardan biri de bileziktir. Bilezik almaya karar veren kişiler, bilezik ölçülerini öğrenmenin yollarını araştırıyor. Bilezik ölçüsü alabilmenin farklı yöntemleri bulunuyor. Kişilerin uygulayacağı bazı yöntemlerle, bilezik ölçüsü almak mümkündür.

Kişiler öncelikle başparmağının ucu ve serçe parmağının ucunu birleştirir. Herhangi bir ip, elin en geniş kısmına dolanır. İpin iki ucu nerede birleşiyorsa, işaret koyulur. Bilezik ölçüleri için hazırlanan özel tabloya göre uzunluğu ölçülür ve ihtiyaç duyulan bilezik ölçüsüne ulaşılır.

Evde Bilek Ölçüsü Nasıl Alınır? Nelere Dikkat Edilir?

Evde bilek ölçüsü almak için bir ipe ihtiyaç vardır. İp yardımıyla bilek ölçüsü oldukça kolay hesaplanabilir. Kişiler öncelikle baş ve serçe parmağı ucunu birleştirmelidir. İp, elin en geniş bölümüne sarılır. İpin iki ucu birleştiği yer, bilek ölçüsüdür.

Haber Kaynağını Görüntülemek için Tıklayın

Yazar: – Milliyet