Türk Eğitim-Sen Haberi:
MERKEZ KADIN KOMİSYONU GENEL BAŞKAN TALİP GEYLAN’I ZİYARET ETTİ.

Türk Eğitim-Sen Genel Merkez Kadın Komisyonu Başkanı Firdes Işık ve Ankara Şubeleri Kadın Komisyonu üyeleri, 29.03.2022 tarihinde Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Genel Başkan Geylan’ı tebrik eden Merkez Kadın Komisyonu Başkanı Firdes Işık, Geylan’a sendikal çalışmalarında başarılar diledi.

Genel Başkan Geylan da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek önümüzdeki dönem Kadın Komisyonlarımız ile önemli görevlere imza atacaklarını söyledi. Türk Eğitim-Sen olarak, kadın, erkek ayırmadan tüm eğitim çalışanlarının sendikal mücadelenin içinde olmasını arzu ettiklerini kaydeden Genel Başkan Geylan, Kadınlarımızın, ülkemizde her alanda, şu anda olduğundan daha kuvvetli olarak bulunmasını sendikal mücadele alanın da daha çok yer alması gerektiğini söyledi.

7. Olağan Genel Merkez Kurulu’nun seçim öncesi ve sonrasında Türk Eğitim-Sen teşkilatının farkını bir kez daha ortaya koyduğunu söyleyen Genel Başkan Geylan, “Yeni yönetim kurulu üyelerimiz ile yaklaşık olarak bir aydır omuz omuza görev yapıyoruz.  Dört yıl boyunca emaneti birlikte taşıyacağız ama bunun öncesinde bayrağı devreden Sayın Musa Akkaş, Sayın Mehmet Yaşar Şahindoğan ve Sayın Fuat Yiğit uzun yıllardır beraber yol arkadaşlığı yaptığımız isimlerdir. Başarıyla ifa ettikleri görevlerini yeni arkadaşlarımız Genel Sekreterimiz Haydar Urfalı, Genel Başkan Yardımcılarımız Orhan Kütük ve Erhan Bayram’a devrettiler. Şahsım ve teşkilatım adına hayatım boyunca minnet duyacağımı ifade ediyorum. Arkadaşlığımız, dostluğumuz, bakidir.  Türk Eğitim-Sen olarak hiçbir zaman beraber yol yürüdüğümüz arkadaşlarımız ile saygı ve sevgimiz bozulmadı. Allah birliğimizİ daim etsin.” ifadelerini kullandı.

Haber Kaynağını Görüntülemek için Tıklayın
Yazar:

Bir Yorum Yazın