Türk Eğitim-Sen Haberi:
OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. TURGAY UZUN GENEL BAŞKAN TALİP GEYLAN’I ZİYARET ETTİ.

OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. TURGAY UZUN GENEL BAŞKAN TALİP GEYLAN’I ZİYARET ETTİ.

Osmaniye Korkut Ata Üniversite Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun Genel Başkan Talip Geylan’ı ziyaret makamında ziyaret etti.

Üniversitelerin hem toplumsal gelişim hem de toplumsal yaşam için çok önemli bir yere sahip olduğunu bildiren Genel Başkan Talip Geylan, üniversitelerin kalkınmasının geleceğimizi aydınlatacağını bildirdi.

Türk Eğitim-Sen olarak ülkemizin lokomotif gücünü oluşturan üniversitelerimizin çalışmalarına katkı sunmak amacıyla çalıştaylar, kurultaylar, sempozyumlar düzenlediklerini söyleyen Geylan, “Bilindiği gibi içinde yaşadığımız çağ bilgi çağıdır. Bu kapsamda bilgi üreten üniversitelerin varlığı güçlü ve dinamik olmamızı sağladığı gibi, dünya ülkeleri arasında rekabetçi bir konumda yer almamıza da etki etmektedir. Bu minvalde sendikamızı ziyaret eden Osmaniye Korkut Ata Üniversite Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun’a görevlerinde başarılar diliyor, nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.  Hızla gelişen Korkut Ata Üniversitesi’nin, Rektör Sayın Uzun’un liyakat ve adaleti esas alan yönetim anlayışıyla ülkemiz üniversiteleri içerisinde mümtaz bir yere ulaşacağına ve uluslararası düzeyde de çok önemli başarılara imza atacağına yürekten inanıyorum.” dedi.

Haber Kaynağını Görüntülemek için Tıklayın
Yazar:

Bir Yorum Yazın